Taizé reis voor Amersfoortse jongeren

Dit is een bericht voor iedereen tussen de 15-25 jaar die zich afvraagt hoe het komt dat mensen altijd zo enthousiast terugkomen van een weekje naar Taizé. Binnenkort kun je er zelf naar toe! Het is een mooie gelegenheid om Taizé te leren kennen en ook om nieuwe vriendschappen te sluiten met jongeren uit Amersfoort.

Wanneer: 30 april – 7 mei

Infoavond: 23 februari, 20.00u, Fonteinkerk

Kosten: 100-200 euro (maar die kunnen wij ook betalen als dat voor jou moeilijk is!)

Opgave: Uiterlijk 31 maart via Taize2023@pkn-amersfoort.nl

Taizé is een dorpje in Bourgondië, Frankrijk, waar een internationale christelijke oecumenische kloostergemeenschap is gevestigd. Het heeft zich ontwikkeld als een plek die zich richt op gastvrijheid voor jongeren. Elke week komen duizenden jongeren uit heel Europa en ook andere delen van de wereld voor een week of soms langere periode van ontmoeting en bezinning. Driemaal per dag komen de broeders met alle bezoekers bijeen voor het gemeenschappelijk gebed, met veel zingen en een lange tijd van stilte. In de momenten tussen deze diensten is er tijd voor bezinning en ontmoeting in groepjes met jongeren met verschillende nationaliteiten.

Start met typen en druk op Enter om te zoeken