Reisverslag Jongerenreis Mwana Ukundwa

De diaconie van de PGA (Protestantse Gemeente Amersfoort) organiseert in samenwerking met Kerk in Actie in de zomer van 2017 een diaconale jongerenreis naar Rwanda. Van 31 juli tot en met 14 augustus bezoeken Cynthia, Denise, Elize, Fleur, Irene, Tamar, Artse, Gerlinda en Lydia de locatie Mwana Ukundwa. Zij krijgen de bijzondere mogelijkheid om jongeren op basis van gelijkwaardigheid te ontmoeten. Jongeren in deze leeftijdsfase denken allemaal na over hun toekomst, werk, relaties, zowel hier als in Rwanda. Door de culturele en levensbeschouwelijke omstandigheden vullen ze deze dromen en idealen wel op een geheel eigen wijze in.

De jongeren houden een blog bij waarin ze verslag doen van hun ervaringen:

Meer informatie is te vinden op rwanda2017site.wordpress.com

Start met typen en druk op Enter om te zoeken