Recordopbrengst Vakantiegeld Delen

De actie Vakantiegeld Delen heeft dit jaar maar liefst 52.789,- opgebracht. Dat is opnieuw meer dan het vorige jaar. Met de opbrengst konden 145 gezinnen of personen blij gemaakt worden met een gift om te besteden aan een vakantie of dagjes uit.

De adressen voor de actie komen van de wijkteams, de voedsel- en kledingbank, de inloophuizen en de diaconieën van de protestantse kerken (PGA en Noord). Het gaat om mensen die van een minimuminkomen moeten rondkomen en dan blijft er vaak geen geld over om er eens lekker op uit te trekken in de zomerperiode. Voor kinderen is het belangrijk dat ze na de vakantie op school kunnen vertellen dat ze weg geweest zijn. Zij willen er immers ook bij horen! Het motto van de actie is” Deel je vakantiegeld en verdubbel het plezier.” Gezien de fantastische opbrengst hebben veel mensen hieraan gehoor gegeven.

Start met typen en druk op Enter om te zoeken