Nieuw logo Amersfoortse Zwaan

Misschien is het je al opgevallen, maar ook de Amersfoortse Zwaan heeft een nieuw logo gekregen. De Amersfoortse Zwaan is als stadskerk een belangrijke plek voor de stadsdominee en is zo met haar werk verbonden.
Het is ook de plek van de lutherse kerk, dus de zwaan bleef er zeker in. De zwaan die blinkt op het torentje, in de namiddagzon in de Langestraat. ‘De zwaan die laat zien dat het Luthers erfgoed hooghouden wordt: dat we de kerk altijd weer opnieuw willen uitvinden, willen ‘reformeren’. De kleuren rood en wit zijn de kleuren van het wapen van Amersfoort, en de tekst: ‘hart in de stad’ geeft aan dat de Lutherse kerk in hartje stad te vinden is en dat we kerk willen zijn met ons hart.’

Door de vorm van het logo wordt de connectie tussen de stadsdominee en de Amersfoortse Zwaan helder. Want de Zwaan is niet alleen een Lutherse kerk, maar ook een stadskerk voor iedereen.

Willem van Roozendaal heeft ook dit prachtige logo gemaakt.

www.dezwaan.nl

Start met typen en druk op Enter om te zoeken