Lancering vernieuwde website

De afgelopen maanden is er druk gebouwd aan de nieuwe website van de Protestantse Gemeente Amersfoort. In eerste instantie lag de prioriteit bij het overstappen naar WordPress en de implementatie van een nieuw design. Zo is de vernieuwde website nu bijvoorbeeld ook geoptimaliseerd voor mobiele apparaten.

De komende maanden zal de website stapsgewijs verder worden verbeterd. Het doel is dat de website een overzicht biedt van het nieuws en de activiteiten binnen de Protestantse Gemeente Amersfoort. Verder willen we in samenwerking met de Diaconie meer aandacht schenken aan de diaconale activiteiten. Blijf de website dus goed in de gaten houden.

Heb je vragen/opmerkingen over de nieuwe site? Neem dan contact met ons op.

Start met typen en druk op Enter om te zoeken