Diaconie present op jubileum Pact Sam Sam

Het was een gezellige drukte op de informatiemarkt van Pact Sam Sam op 29 november in de Observant. 100 mensen lieten zich informeren door vrijwilligersorganisaties en fondsen gericht op armoedebestrijding in Amersfoort. Zij vormen samen Pact Sam Sam. De diaconie van de PGA en de diaconie van de PKN Hoogland/Amersfoort-Noord hadden een gezamenlijk standje. Annemarie van den Biezenbos, diaken in de Bergkerk, en Nynke van Beem, diaken in Brandpunt vertelden enthousiast wat de diaconie kan betekenen voor mensen in armoedesituaties. Diverse sprekers waren uitgenodigd om een bijdrage te leveren aan het thema: Armoedebestrijding als opdracht voor de lokale gemeenschap.

Zie voor een impressie www.pactsamsam.nl

Start met typen en druk op Enter om te zoeken