De Protestantse Gemeente Amersfoort bestaat 8 jaar

 

De Protestantse Gemeente Amersfoort bestaat nu acht jaar. Het moderamen van de algemene kerkenraad nodigt u uit voor een feestelijk afscheid van drie leden. Zij hebben die acht jaar sleutelposten in de raad bekleed:

  • Harm Dane, voorzitter;
  • Reina van Mourik, assessor;
  • Rikus Schoemakers, voorzitter college van kerkrentmeesters.

Een afscheid is altijd betrekkelijk; al deze mensen blijven gelukkig actief in onze gemeente.

De bijeenkomst is gepland op vrijdag 28 september, 19.30-21.30 uur in de Sint-Joriskerk. Uw aanwezigheid wordt op hoge prijs gesteld. In verband met de voorbereidingen wordt u verzocht zich op te geven via annetdijksterhuis@hotmail.com.

Gerard Raven, voorzitter
Annet Dijksterhuis, scriba

Start met typen en druk op Enter om te zoeken