Collecteren voor vluchtelingen op Lesbos

In de Brugkerk is in de weken voor Pasen gecollecteerd voor de vluchtelingen op Lesbos. Juist in deze tijd, waarin we worden stilgezet in onze werkzaamheden, wilde de gemeente ook stilstaan bij wie het veel slechter heeft. Dit project wordt ondersteund wordt door Kerk in Actie. Werk dat hard nodig is: “De situatie in het vluchtelingenkamp Moria op het Griekse eiland Lesbos is dramatisch. Er zijn meer dan 20.000 vluchtelingen, zeven keer zoveel als het kamp aankan. Uitgerekend daar is nu ook het coronavirus geconstateerd, terwijl de situatie al hopeloos is.”

Wil je net als de gemeenteleden van de Brugkerk ook wat doen voor de vluchtelingen op Lesbos, dan kun je je gift doneren via deze link: https://donatie.protestantsekerk.nl/…

Start met typen en druk op Enter om te zoeken