Bach in de Zwaan

Nu er geen kerkgangers mogen zijn en ook geen zangers wordt er een nieuw concept beproefd in de Amersfoortse Zwaan. ‘Want je kunt niet de klassieke viering steeds verder uitkleden en afschalen en toch inspirerend online aanwezig zijn. Daarom heten we je vier weken lang welkom bij ‘Bidden met Bach’ vanuit de Amersfoortse Zwaan’. Een half uur met muziek, een lezing uit de bijbel, een gebed en een zegen. Bach heeft vier partita’s geschreven, dat zijn variaties op een kerkliedmelodie. Cees-Willem van Vliet speelt er elke week een op het prachtige Bätz-orgel.

Deze zaterdagmiddag momenten zijn live te volgen of later terug te luisteren via www.amersfoortsezwaan.nl/kerkradio.

Op 23 januari met ‘Christe qui lux est et dies’,
Op 30 januari ‘Ach, was soll ich, Sünder, machen’.
Op 6 februari : O Gott, du frommer Gott,
Op 13 februari: Sei gegrüsset Jesu gütig.

Start met typen en druk op Enter om te zoeken